LEGALNOŚĆ
NASZEGO BIURA


Biuro Detektywistyczne Zenit posiada licencje, zaświadczenie MSWiA oraz ubezpieczanie OC

zobacz więcej
CAŁODOBOWA INFOLINIA
500 840 848

O firmieIndywidualne podejście do każdego Klienta

 

Dyskrecja w podejmowaniu działań

 

Licencja detektywistyczna

 

Biuro detektywistyczne Zenit jest godnym zaufania partnerem dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Posiadamy bogate doświadczenie detektywistyczne w każdym rodzaju spraw - począwszy od zdrad małżeńskich, aż po poszukiwania zaginionych osób. Nie ma takiej sprawy, jakiej nie podejmie się nasz detektyw. Warszawa jest miejscem, w którym mamy swoją stałą siedzibę, ale nie oznacza to jednocześnie, że nie realizujemy naszych działań na terenie innych miast i regionów - w Polsce i poza granicami kraju. Agencja detektywistyczna Zenit świadczy również wszechstronne usługi detektywistyczne dla przedstawicieli świata biznesu, zmniejszając tym samym ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej w wielu branżach.

 

Wartym podkreślenia faktem jest to, że biuro detektywistyczne Zenit posiada licencję detektywistyczną, umożliwiającą wykonywanie prac jako detektyw. Oprócz tego, agencja detektywistyczna jest wpisana do rejestru Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Biuro detektywistyczne Zenit posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 15 tys. Euro.

 

Naszą kadrę stanowią pracownicy z bardzo dużym doświadczeniem w pracy w terenie, jak i przy analizowaniu zgromadzonych danych. Mamy w swoich szeregach specjalistów z zakresu negocjacji, wywiadu gospodarczego, czy informatyki śledczej. Każdy z naszych detektywów, mających styczność z Klientami, charakteryzuje się rzetelnością w działaniu, dyskrecją, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Wykonujemy swą pracę szybko i skutecznie, gwarantując jednocześnie wszystkim naszym Klientom, indywidualnym i firmowym, zachowanie pełnej tajemnicy zawodowej.

 

Zawsze realnie oceniamy szanse na rozwiązanie danej sprawy i nie zatajamy przed klientami prawdy, choćby i była nieprzyjemna. Zależy nam na transparentnych kontaktach z Klientami, bowiem tylko na takich podstawach można budować solidną markę. Przyjmujemy zlecenia w różnorodnych sprawach, bynajmniej nie ograniczając się do spraw prostych, dotyczących zdrad w małżeństwie czy w związkach partnerskich. Nie ustajemy w poszukiwaniu rozwiązania i spełnienia oczekiwań naszych Klientów.

 

Indywidualne podejście do każdego Klienta sprawia, że nasza agencja detektywistyczna może sprecyzować trafnie jego oczekiwania. Dobry kontakt z Klientem ma przy tym ogromne znaczenie, bowiem  dzięki temu można odkryć szczegóły, które mogą mieć niebagatelną wartość dla rozwikłania całej sprawy.

 

Kolejne doświadczenia zawodowe powodują, że mamy jeszcze większą wiedzę w różnych dziedzinach pracy biura detektywistycznego. Żadna sprawa nie stanowi dla nas problemu, a te najbardziej tajemnicze i skomplikowane powodują, że podejmujemy się ich z radością i zdrową, zawodową ambicją.