Całodobowa
infolinia


500 840 848

O firmie

 

Biuro detektywistyczne Zenit jest godnym zaufania partnerem dla Klientów indywidualnych i biznesowych.

Posiadamy bogate doświadczenie detektywistyczne w każdym rodzaju spraw - począwszy od zdrad małżeńskich, aż po poszukiwania zaginionych osób. Nie ma takiej sprawy, jakiej nie podejmie się nasz detektyw. Warszawa jest miejscem, w którym mamy swoją stałą siedzibę, ale nie oznacza to jednocześnie, że nie realizujemy naszych działań na terenie innych miast i regionów - w Polsce i poza granicami kraju. Agencja detektywistyczna Zenit świadczy również wszechstronne usługi detektywistyczne dla przedstawicieli świata biznesu, zmniejszając tym samym ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej w wielu branżach.

 

 

Indywidualne podejście do każdego Klienta

 

 

Dyskrecja w podejmowaniu działań

 

 

Licencja detektywistyczna

 

 

 

Wartym podkreślenia faktem jest to, że biuro detektywistyczne Zenit posiada licencję detektywistyczną, umożliwiającą wykonywanie prac jako detektyw. Oprócz tego, agencja detektywistyczna jest wpisana do rejestru Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Biuro detektywistyczne Zenit posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 15 tys. Euro.

 

Naszą kadrę stanowią pracownicy z bardzo dużym doświadczeniem w pracy w terenie, jak i przy analizowaniu zgromadzonych danych. Mamy w swoich szeregach specjalistów z zakresu negocjacji, wywiadu gospodarczego, czy informatyki śledczej. Każdy z naszych detektywów, mających styczność z Klientami, charakteryzuje się rzetelnością w działaniu, dyskrecją, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Wykonujemy swą pracę szybko i skutecznie, gwarantując jednocześnie wszystkim naszym Klientom, indywidualnym i firmowym, zachowanie pełnej tajemnicy zawodowej.

 

Zawsze realnie oceniamy szanse na rozwiązanie danej sprawy i nie zatajamy przed klientami prawdy, choćby i była nieprzyjemna. Zależy nam na transparentnych kontaktach z Klientami, bowiem tylko na takich podstawach można budować solidną markę. Przyjmujemy zlecenia w różnorodnych sprawach, bynajmniej nie ograniczając się do spraw prostych, dotyczących zdrad w małżeństwie czy w związkach partnerskich. Nie ustajemy w poszukiwaniu rozwiązania i spełnienia oczekiwań naszych Klientów.

 

Indywidualne podejście do każdego Klienta sprawia, że nasza agencja detektywistyczna może sprecyzować trafnie jego oczekiwania. Dobry kontakt z Klientem ma przy tym ogromne znaczenie, bowiem  dzięki temu można odkryć szczegóły, które mogą mieć niebagatelną wartość dla rozwikłania całej sprawy.

 

Kolejne doświadczenia zawodowe powodują, że mamy jeszcze większą wiedzę w różnych dziedzinach pracy biura detektywistycznego. Żadna sprawa nie stanowi dla nas problemu, a te najbardziej tajemnicze i skomplikowane powodują, że podejmujemy się ich z radością i zdrową, zawodową ambicją.

 

 

Kropka Biuro detektywistczne
Oddziały
Biuro Detektywistyczne Zenit Detektyw ZenitCałodobowa infolinia
500 840 848