Całodobowa
infolinia


500 840 848

Tester / Testerka wierności

Działamy na terenie całej Polski jak i poza jej granicami.

 

CAŁODOBOWA INFOLINIA

500 840 848


Chętnie pomożemy w sprawdzeniu wierności partnera.

 

Kim jest tester wierności? Jest to osoba odpowiednio wyszkolona i wykwalifikowana do przeprowadzenia takiej usługi. Jej celem jest sprawdzenie czy mąż/żona  lub partner/partnerka jest wierny i lojalny w stosunku do osoby z którą pozostaje w związku. Tester wierności/ testerka wierności dysponuje wachlarzem narzędzi  pozwalających ocenić czy figurant dopuszcza czy dopuści się zdrady.

 

Komu dedykujemy usługę?

Każdemu kto ma chociaż delikatne przypuszczenia co do wierności przyszłego lub obecnego męża/żony, intuicyjnie czuje, że partner nie jest lub nie będzie szczery i lojalny. Zleceń podejmujemy się również na życzenie rodziców przyszłych małżonków, którzy mają obawy co do uczciwości przyszłego męża/ żony swojego dziecka.

 

Co jest najważniejsze? Gwarantujemy dyskrecję i przedstawiamy w raporcie rzetelny materiał dowodowy, który w przypadku spraw sądowych jest podstawą do orzekania o winie.

 

Jak przebiega realizacja zlecenia?

 

Podczas spotkania z klientem (osobą zlecającą) przeprowadzamy szczegółowy wywiad mający na celu ustalenie preferencji,  sposobu myślenia oraz upodobań osoby, która ma zostać zweryfikowana pod kątem wierności. Następnie dopasowujemy do figuranta testera wierności. Istotną kwestią jest to, że tester wierności nigdy nie nawiązuje kontaktów seksualnych z osobami, które ma za zadanie zweryfikować pod kątem zdrady. Jego działanie jest wyważone i nienachalne. Skuteczność naszych metod sięga prawie 100 procent.

 

 

Tester wierności lekarstwem na plagę rozwodów?

Idealny ślub i wesele to marzenie wielu osób. W ferworze weselnych przygotowań, wyboru tej jedynej i niepowtarzalnej sukni ślubnej, eleganckiego garnituru lub smokingu, pysznego ślubnego tortu, przepięknych kompozycji kwiatowych i dekoracji, eleganckiego samochodu lub powozu ciągniętego przez białe konie, oprawy muzycznej i stylistyki przyjęcia łatwo stracić głowę. Chcemy wierzyć, że osoba, której powierzamy swoje życie, oferuje nam swoją wierność oraz uczciwość i z głębi żywionego do nas uczucia oraz szlachetnych pobudek decyduje się na kroczenie tą samą ścieżką życia. Co jednak zrobić, żeby ta piękna rzeczywistość nie okazała się tylko ulotną bańką mydlaną, która runie jak domek z kart przy pierwszej napotkanej okazji? Dane są zatrważające – według GUS liczba małżeństw rozpadających się w wyniku rozwodu tylko na przestrzeni ostatnich lat wzrosła do 30 proc., a wśród najczęstszych powodów rozstań wymienia się niewierność jednego z małżonków.

Dlatego wybierając przepiękne ślubne detale warto zejść na chwilę na ziemię i zachować zdrowy rozsądek -  decydując się na zawarcie związku małżeńskiego, stawiamy na szali całe swoje przyszłe życie i szczęście. W tym przypadku sprawdza się powiedzenie „Lepiej zapobiegać niż leczyć” – jeśli mamy jakieś obawy, co do wierności przyszłego małżonka, pomoże je rozwiać testerka wierności lub tester zdrady. W euforii płynącej z satysfakcjonującego uczucia łatwo się zatracić i ulec sprytnej manipulacji zaplanowanej na osiągnięcie zysku bądź innych korzyści. I choć romantyczna wizja związku podpowiada co innego, w tym wypadku nie ma miejsca na żadne kompromisy. Bywa, że zawarcie związku może okazać się bardzo kosztowną inwestycją, dlatego coraz więcej osób decyduje się na zatrudnienie tzw. testerów wierności.

Skąd popularność testerów wierności?

Badania pokazują, że na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się podejście do związków. Rozwody i niewierność małżeńska to znak naszych czasów, nie dziwi więc fakt, że coraz częściej wstępując w związki dokonujemy ekonomicznej kalkulacji, ważąc na szali ewentualne ryzyko. Testerka bądź tester niewierności (w branży pracują również mężczyźni) to osoba wykształcona, o nienagannej aparycji. Jej celem jest pojawienie się w otoczeniu figuranta i stworzenie sprzyjających warunków do nawiązania flirtu. Jak podkreśla testerka niewierności, od lat pracująca w branży, tester zdrady nie działa nachalnie. Stwarza jedynie sytuacje, które mają sprawić, aby figurant sam wykazał inicjatywę i dostarczył dowodów niewierności.

Kto decyduje się na wynajęcie testera niewierności?

Do klientów agencji oferujących usługi testerów niewierności często należą osoby w długoletnich związkach, które zauważyły u małżonka niepokojące sygnały i chcą sprawdzić, czy małżonek jest podatny na zawieranie romansów. Tester wierności przyznaje, że zgromadzone dowody nierzadko stanowią podstawę do orzekania winy w sprawach rozwodowych – znacznie łatwiej orzec rozwód z winy męża bądź rozwód z winy żony dysponując materiałem dowodowym niezbicie wskazującym na wystąpienie epizodów niewierności.  Testerka wierności jest również świetną okazją do sprawdzenia narzeczonego przed planowanym ślubem. Co ciekawe, do agencji testerów niejednokrotnie zgłaszają się również zaniepokojeni rodzice jednego z narzeczonych, którzy nie są do końca przekonani co do szczerości intencji przyszłego zięcia bądź synowej. Liczą na to, że testerka zdrady dostarczy dowodów przeciwko narzeczonemu.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

Początkowo, przedstawiciel agencji testerów wierności spotyka się z zainteresowanym, aby dokładnie poznać preferencje i sposób myślenia figuranta. Szczegółowy wywiad ma na celu ustalenie upodobań osoby, która ma przejść test wierności. Na podstawie opisów zleceniodawcy, dobierany jest tester lub testerka niewierności, który następnie pojawia się w otoczeniu figuranta. W pracy testera lub testerki liczy się nieskazitelny wygląd, dlatego agencja testerów współpracuje z modelkami i modelami. Co istotne, testerzy nigdy nie nawiązują kontaktów seksualnych z osobami, których wierność testują. Wszyscy podpisują klauzulę poufności, ich zadaniem jest zebranie wiarygodnego materiału dowodowego, jednak działając w sposób wyważony i nienachalny. Z tego względu realizacja zleceń jest czasochłonna, często wymaga podjęcia przemyślanych kroków – jak podkreślają testerzy, skuteczność ich metod w udowadnianiu niewierności sięga blisko 100 procent.

Jakie korzyści płyną ze współpracy?

Firmy oferujące zatrudnienie testerów wierności oferują pełną dyskrecję i profesjonalne podejście, wykluczające jakiekolwiek kontakty seksualne z testowanym. Nierzadko zdobyty materiał ma istotne znaczenie dla toczących się lub planowanych spraw rozwodowych, pozwalając na rozwód z winy męża lub rozwód z winy żony. Nie bez znaczenia jest również w przypadku ubiegania się o wysokie świadczenia alimentacyjne. Dodatkowo, tester niewierności umożliwia przetestowanie przyszłego małżonka bądź małżonki i uniknięcie późniejszego rozczarowania i żmudnych skomplikowanych spraw rozwodowych. Wynajęcie testera bądź testerki wierności sprawia, iż zyskujemy pewność, że  inwestując swój czas, pieniądze i uczucia, dokonujemy słusznego wyboru i nie będziemy go żałować za kilka lat.

Kropka Biuro detektywistczne
Oddziały
Biuro Detektywistyczne Zenit Detektyw ZenitCałodobowa infolinia
500 840 848