Całodobowa 24h
infolinia


500 840 848

Detektyw Dąbrowa Górnicza

Detektyw Dąbrowa Górnicza - Biuro Detektywistyczne w Dąbrowie Górniczej

 

CAŁODOBOWA INFOLINIA

500 840 848


Nasza agencja detektywistyczna chętnie pomoże Państwu w każdej sprawie, zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem pracującym w Dąbrowie Górniczej.

Detektyw Zenit Dąbrowa Górnicza
Adres do spotkań: ul. Łączna 39, 42-510 Dąbrowa Górnicza
- prosimy o telefoniczne umówienie spotkania

 

Biuro detektywistyczne Zenit Dąbrowa Górnicza zgromadzi zróżnicowany materiał dowodowy

 

Gromadzenie materiału dowodowego, który można wykorzystać w toku postępowań sądowych to jedno z ważniejszych zadań, jakie można powierzyć prywatnemu detektywowi. Przygotowane materiały muszą mieć znamiona materiałów dowodowych w świetle polskich regulacji prawnych, by mogły zostać uznane za wiążące. Ponadto, detektyw Zenit Dąbrowa Górnicza tak musi opracować te dane, aby sąd nie miał najmniejszych wątpliwości do ich autentyczności i zasadności dla toczącego się postępowania. Biuro detektywistyczne Zenit Dąbrowa Górnicza gwarantuje, że powierzając zebranie dowodów naszym specjalistom otrzymasz kompleksowy, kompletny i rzetelny materiał dowodowy, który z łatwością pozwoli na zakończenie spraw sądowych, które być może trwają już od lat. Co więcej, prywatny detektyw Zenit Dąbrowa Górnicza na zlecenie klienta sporządza raport z przeprowadzonych czynności detektywistycznych. Warto podkreślić, iż agencja detektywistyczna Zenit Dąbrowa Górnicza działa w sposób legalny, posiada wpis do rejestru działalności regulowanej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, swoje działania przeprowadza w ramach obowiązującego prawa i na podstawie udzielonych licencji, wobec czego sąd odnosi się do zgromadzonego materiału dowodowego w sposób przychylny i bez większych przeszkód włącza go w materiał dowodowy dla sprawy.

 

Prywatny detektyw Zenit Dąbrowa Górnicza dysponuje fachową wiedzą dotyczącą pozyskiwania dowodów w sprawach sądowych

 

Postępowania sądowe potrafią przedłużać się latami narażając na duży stres i znaczne koszty z nimi związane. Najczęściej przyczyną takiego stanu rzeczy jest brak wystarczających dowodów, które pozwoliłyby na obciążenie bądź oczyszczenie z zarzutów. Nie warto czekać kolejnych miesięcy na działania sądu bądź organów ścigania, które działają według skostniałych zasad i procedur, prowadzących jedynie do przedłużenia czasu postępowań. Warto wziąć sprawy w swoje ręce i wynająć prywatnego detektywa, który pozwoli na szybkie rozwianie wszelkich wątpliwości związanych ze sprawą. Agencja detektywistyczna Zenit Dąbrowa Górnicza służy eksperckim podejściem, fachowym poradnictwem w zakresie metod  z pogranicza kryminalistyki (badania DNA, badanie wariografem, ekspertyzy kryminalistyczne), aby szybko i w przemyślany sposób zgromadzić różnorodny i niezbywalny materiał dowodowy. Każdy detektyw Dąbrowa Górnicza jest przeszkolony w zakresie przygotowywania materiału dowodowego, dlatego pozyskane dowody są różnorodne, cechuje je wysoka jakość, a także są wykonane w taki sposób, który wyklucza wszelkie wątpliwości, fałszerstwa bądź pomyłki. Zlecając pozyskanie dowodów naszym detektywom masz pewność, iż zostaną one uznane przez sąd. Każdy ze zdobytych dowodów jest utrwalany w wielu kopiach, z wykorzystaniem kilku nośników, aby wykluczyć ewentualne zniszczenia bądź zagubienia istotnych dla sprawy dowodów.

 

Dodatkowe usługi detektywistyczne Zenit Dąbrowa Górnicza

 

Warto jednak podkreślić, iż pozyskiwanie materiału dowodowego to tylko mały ułamek kompleksowego portfolio usług naszego biura detektywistycznego. Usługi detektywistyczne Zenit Dąbrowa Górnicza są skierowane do szerokiego grona odbiorców. Prywatny detektyw Zenit Dąbrowa Górnicza niejednokrotnie pomaga rozwikłać sprawy rodzinne i cywilne. Zgromadzone przez naszych specjalistów informacje dotyczą zdobywania przewagi w walce o opiekę nad dziećmi, wykazywanie ukrytych bądź zbytych składników majątku, przedstawianie dowodów potwierdzających ukrywanie dochodu w przypadku osób, które notorycznie uchylają się od obowiązku płacenia alimentów i innych należności, ustalenie miejsca pobytu skradzionych lub zaginionych rzeczy (dokumenty, samochody, kosztowności, biżuteria, dzieła sztuki, sprzęt elektroniczny, przedmioty o dużej wartości sentymentalnej dla zleceniodawcy), ustalenie miejsca pobytu zaginionych bądź ukrywających się krewnych i wielu innych spraw.

 

Prywatny detektyw Zenit Dąbrowa Górnicza oferuje także zdobycie informacji istotnych  z punktu widzenia przedsiębiorcy. Do jednych z najpopularniejszych usług zamawianych przez klientów biznesowych należą: wywiad gospodarczy, zdobywanie informacji gospodarczej, tropienie praktyk nieuczciwej konkurencji, zdobywanie informacji finansowych, weryfikacja podanych danych finansowych oraz faktycznego stanu majątkowego podmiotów gospodarczych, prześwietlanie przeszłości współpracowników, partnerów biznesowych i kontrahentów, wynajem zaawansowanego sprzętu detektywistycznego.

 

Kropka Biuro detektywistczne
Oddziały
Biuro Detektywistyczne Zenit Detektyw ZenitCałodobowa infolinia
500 840 848