Całodobowa
infolinia


500 840 848

Detektyw Londyn

Detektyw Anglia - Detektyw Londyn - Detektyw UK

Wielka Brytania otwiera szerokie możliwości rozwoju dla pracowników i przedsiębiorców. Prawie pół miliona Polaków żyje dzisiaj w Anglii, głównie w Londynie, realizując działalność gospodarczą, pracując w angielskich firmach i prowadząc normalne życie rodzinne. Jeśli sądzisz, że ktoś Cię oszukuje, współmałżonek zdradza, albo nowy kontrahent nie jest z Tobą uczciwy, sprawdź to!

Dyskretnie, szybko, profesjonalnie! - Najlepsza agencja detektywistyczna w Wielkiej Brytanii!

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, zmiany w prawie objęły również usługi detektywistyczne. Aby prowadzić śledztwo na terenie Anglii zarówno w sprawach indywidualnych jak i gospodarczych, niezbędne jest dysponowanie właściwą dla tego kraju licencją. Nasza agencja detektywistyczna posiada licencję zezwalającą na podjęcie działań na terenie Anglii.

Biuro detektywistyczne Zenit oferuje na Wyspach Brytyjskich wszechstronne usługi, kierowane do różnych grup odbiorców. Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb i oczekiwań. Bez względu na specyfikę sprawy, jakiej ma się podjąć detektyw w Londynie lub w innym, brytyjskim mieście, możesz być spokojny o zachowanie pełnej dyskrecji. Nikt nie dowie się, że zleciłeś działania detektywistyczne profesjonalistom. Wykwalifikowani pracownicy biura detektywistycznego Zenit zadbają o to, aby chronić Twoje interesy - prywatne i służbowe.

Detektyw Londyn zawsze gotowy do pracy!

W naszej pracy liczy się przede wszystkim dobro klientów i to, aby poznali oni prawdę o innych osobach czy podmiotach, które budzą ich wątpliwości.

Nasi detektywi są zmobilizowani do pracy i będą z pełną determinacją dążyć do rozwikłania nawet najbardziej skomplikowanych problemów. Żadne sprawy nie będą zbyt trudne, aby odrzucił je nasz detektyw. Londyn i jego mieszkańcy mogą uzyskać pełne wsparcie w dociekaniu prawdy na wszelkie tematy. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i siecią kontaktów, które pozwalają nam na świadczenie kompleksowych usług detektywistycznych na wysokim poziomie w obrębie rynku brytyjskiego.

Na Twoje zlecenie jesteśmy gotowi podjąć się:

  • spraw rodzinnych,
  • wykrywania zdrad,
  • poszukiwania osób zaginionych,
  • spraw natury gospodarczej.

 

W swoich szeregach posiadamy specjalistów z zakresu informatyki śledczej, dlatego możemy wykryć w Twoim mieszkaniu, samochodzie, czy w miejscu pracy ewentualne podsłuchy i dowiedzieć się, kto i w jakim celu chciał prowadzić taką inwigilację Twojej osoby.

Jednocześnie, detektyw w Londynie podejmuje się poszukiwania osób, zganionego lub skradzionego mienia lub kompletowania niepodważalnych dowodów na potrzeby spraw sądowych i innego rodzaju sporów. W toku pracy naszego biura detektywistycznego Zenit korzystamy z badań laboratoryjnych,  wariograficznych (na wykrywaczach kłamstw), a także dokonujemy wnikliwej, ale w pełni dyskretnej obserwacji.

 

CAŁODOBOWA INFOLINIA

500 840 848

30 St Mary Axe EC3A 8BF London UK

Kropka Biuro detektywistczne
Oddziały
Biuro Detektywistyczne Zenit Detektyw ZenitCałodobowa infolinia
500 840 848