Całodobowa
infolinia


500 840 848

Wsparcie biznesu

 

Dla sektora biznesowego (dla klientów biznesowych) posiadamy w ofercie szereg innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony oraz zwiększenia konkurencyjności prowadzonych firm. Podejmujemy się przeprowadzenia  wywiadów gospodarczych, zarówno konkurencji jak i przyszłych partnerów biznesowych, kadry kierowniczej czy szeregowych pracowników. Zatrudniamy specjalistów od informatyki śledczej,  których zadaniem jest odzyskiwanie, poszukiwanie i analizowanie informacji umieszczanych na nośnikach uniemożliwiając lub wykrywając oszustwa i kradzieże w cyfrowym świecie.

Dostarczając rzetelny materiał  dowodowy wynikający z podjętych przez nas obserwacji, analizy, wykorzystaniu własnych kontaktów i autorskich metod  umożliwiamy Klientom podjęcie właściwych decyzji i stosownych kroków.

 

Zajmujemy się również poszukiwaniem majątku i źródeł dochodu osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, członków Zarządu i bliskich współpracowników oraz skuteczną egzekucją wierzytelności.

 

Współpracujemy z kancelariami prawnymi dla których pozyskujemy dowody w sprawach cywilnych i karnych.

 

Zawsze działamy w zgodzie z prawem, dyskretnie i skutecznie.

 

Utożsamianie pracy detektywa wyłącznie ze śledzeniem niewiernych mężów i żon jest błędem. Nasze biuro detektywistyczne może wiele zdziałać dla Państwa działalności gospodarczej. Każdy biznesmen jest świadom tego, jakie koszty poniesie w związku z zawarciem umowy o współpracę lub kontraktu z nierzetelnym, nieuczciwym partnerem biznesowym. Możemy udaremnić takie sytuacje, prowadząc na bieżąco dla klientów biznesowych usługi polegające na sprawdzaniu wiarygodności firm. Prowadzimy aktywny wywiad gospodarczy, z zachowaniem wszelkich standardów etyki biznesowej. Dokonujemy sprawdzeń firm naszych klientów, ich samochodów służbowych i urządzeń elektronicznych - komputerów, czy telefonów, pod kątem podsłuchów.

Jeśli kontrahent lub klient nie zapłacił za dostarczone produkty lub zrealizowane usługi, a termin zapłaty faktury już minął, podejmujemy się windykacji należności dla naszych klientów - szybko i co najważniejsze - skutecznie. Prowadzimy działania z zakresu informatyki śledczej. Ustalamy majątek kontrahenta, z którego komornik może dokonać skutecznej windykacji należności. Nasze działania dla biznesu pozwalają w najbardziej komfortowych, bezpiecznych warunkach prowadzić działalność gospodarczą nawet w branżach, które uznawane są za trudne. Firma może odnieść ogromne korzyści, z pracy jaką wykonuje detektyw. Biuro detektywistyczne Zenit podejmuje się spraw na rzecz klientów biznesowych i prywatnych na terenie całej Polski jak i poza jej granicami.

Kropka Biuro detektywistczne
Oddziały
Biuro Detektywistyczne Zenit Detektyw ZenitCałodobowa infolinia
500 840 848