Usługi detektywistyczne

Biuro detektywistyczne Zenit – usługi dla klienta indywidualnego

Na przestrzeni kilku lat zrealizowaliśmy ponad  tysiąc spraw o różnym charakterze i tematyce. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro Naszego Klienta.

Co gwarantujemy? Indywidualne podejście, rzetelność wykonywanej usługi, konsekwencję w działaniu oraz dyskretność. Zawsze znajdujemy drogę do poznania prawdy zgodnie z oczekiwaniami klientów. Nasza determinacja i stosowane środki powodują, że jesteśmy najczęściej wybieranym biurem detektywistycznym w Polsce.

Nasze autorskie metody działania obejmują sprawy rodzinne, cywilne i karne: wykrywanie zdrad (dowody zdrady) , testowanie wierności przyszłych małżonków czyli Testerka/Tester wierności, poszukiwanie majątku, ustalanie danych adresowych oraz miejsc pracy, kontrola rodzicielska, obserwacje osób, poszukiwanie osób i mienia, stalking, mobbing i wiele innych. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i siecią kontaktów, dzięki temu nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

Nasi detektywi mają odpowiednie licencje, dlatego zdobyte przez nas dowody mogą zostać wykorzystane w sprawach sądowych i przyczynić się do jej wygrania.  Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi w Polsce, wiemy w jaki sposób gromadzić materiały  aby odnieść sukces w sądzie.

Dla klientów, którzy chcą rozwiązać swoją sprawę i dociec prawdy a  nie dysponują środkami finansowymi w wystarczającym zakresie -  proponujemy usługę ratalną!

Biuro detektywistyczne Zenit świadczy wszechstronne usługi dla różnych grup klientów, dostosowując jednocześnie swoją ofertę do potrzeb i oczekiwań docelowych odbiorców. Usługi detektywistyczne, bez względu na charakter sprawy, zawsze są świadczone przez naszych wykwalifikowanych pracowników z zachowaniem pełnej dyskrecji. Dla nas najważniejsze jest dobro naszych klientów i poznanie prawdy o innych osobach czy podmiotach. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych spraw, które z pozoru wydają się niemożliwe do rozwikłania. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i siecią kontaktów, pomagających nam świadczyć usługi detektywistyczne na wysokim poziomie.

Posługujemy się sprawnie informatyką śledczą, wykrywamy podsłuchy i skutecznie prowadzimy różnorodne poszukiwania - osób, zaginionego lub skradzionego mienia, czy niezbędnych dowodów, m.in. do spraw sądowych. Do narzędzi naszej pracy należą badania laboratoryjne, wariograficzne czy prowadzenie wnikliwej, ale dyskretnej, obserwacji.

 

Podejmujemy się:

  • Spraw rodzinnych
  • Wykrywania zdrad
  • Poszukiwania zaginionych
  • Spraw gospodarczych

 

Opinie naszych klientów gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4.8/5 - (28 opini)
2024-04-17
Autor: Tomasz R.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

“ Biuro Zenit wykazało się ogromnym profesjonalizmem. Każdy etap współpracy przebiegał sprawnie i bez problemów. Zdecydowanie polecam! ”
2024-04-12
Autor: Karol_1967
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

“ Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy detektywistycznej, Zenit jest najlepszym wyborem. Jestem bardzo zadowolony z ich usług i na pewno będę polecać dalej. ”
2024-03-11
Autor: Marek K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

“ Świetna Praca i Profesjonalizm: Zenit wykazał się niesamowitym profesjonalizmem. Moja sprawa została rozwiązana szybko i dyskretnie. Gorąco polecam! ”
2024-03-11
Autor: Adam R.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

“ Biuro Detektywistyczne Zenit jest godne zaufania. Otrzymałem wszystkie potrzebne informacje szybko i bez problemów. Dziękuję za pomoc! ”
2024-03-11
Autor: Piotr W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

“ Jestem bardzo zadowolony z usług Zenit. Pracownicy wykazali się pełną dyskrecją i profesjonalizmem. Na pewno skorzystam ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba. ”
2024-03-11
Autor: Kasia Poznań
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

“ Od pierwszego kontaktu czułam się w dobrych rękach. Wszystkie moje pytania były szybko i profesjonalnie rozwiązywane. Polecam! ”
2024-03-11
Autor: Natalia z Warszawy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

“ Zenit pomógł mi w trudnej sytuacji. Dzięki ich rzetelności i skuteczności moja sprawa została szybko rozwiązana. Wielkie dzięki! ”
2024-03-11
Autor: Bartek Koszalin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

“ Jestem pod wrażeniem kompleksowego podejścia Zenit do mojej sprawy. Wszystkie aspekty zostały dokładnie przeanalizowane, a ja otrzymałem pełny raport. Dziękuję! ”
2024-02-11
Autor: Paweł z Radomia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

“ Zenit działa szybko i efektywnie. Dzięki ich pomocy mogłem podjąć ważne decyzje w krótkim czasie. Polecam każdemu potrzebującemu pomocy detektywistycznej! ”
2024-01-17
Autor: Alan Szczecin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

“ Zenit jest bezkonkurencyjny. Ich obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, a skuteczność działania jest godna podziwu. Dziękuję za pomoc! ”
Zapewniamy dyskrecję Kontakt z nami
ikona

Telefon kontaktowy
+48 500 840 848

Napisz do nas e-mail
biuro@detektywzenit.pl

Napisz do nas e-mail
twitter facebook yt
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.