Całodobowa 24h
infolinia


500 840 848

Usługi detektywistyczne

 

Biuro detektywistyczne Zenit – usługi dla klienta indywidualnego

 

Na przestrzeni kilku lat zrealizowaliśmy ponad  tysiąc spraw o różnym charakterze i tematyce. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro Naszego Klienta.

Co gwarantujemy? Indywidualne podejście, rzetelność wykonywanej usługi, konsekwencję w działaniu oraz dyskretność. Zawsze znajdujemy drogę do poznania prawdy zgodnie z oczekiwaniami klientów. Nasza determinacja i stosowane środki powodują, że jesteśmy najczęściej wybieranym biurem detektywistycznym w Polsce.

 

Nasze autorskie metody działania obejmują sprawy rodzinne, cywilne i karne: wykrywanie zdrad (dowody zdrady) , testowanie wierności przyszłych małżonków czyli Testerka/Tester wierności, poszukiwanie majątku, ustalanie danych adresowych oraz miejsc pracy, kontrola rodzicielska, obserwacje osób, poszukiwanie osób i mienia, stalking, mobbing i wiele innych. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i siecią kontaktów, dzięki temu nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

 

Nasi detektywi mają odpowiednie licencje, dlatego zdobyte przez nas dowody mogą zostać wykorzystane w sprawach sądowych i przyczynić się do jej wygrania.  Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi w Polsce, wiemy w jaki sposób gromadzić materiały  aby odnieść sukces w sądzie.

 

Dla klientów, którzy chcą rozwiązać swoją sprawę i dociec prawdy a  nie dysponują środkami finansowymi w wystarczającym zakresie -  proponujemy usługę ratalną!

 

Biuro detektywistyczne Zenit świadczy wszechstronne usługi dla różnych grup klientów, dostosowując jednocześnie swoją ofertę do potrzeb i oczekiwań docelowych odbiorców. Usługi detektywistyczne, bez względu na charakter sprawy, zawsze są świadczone przez naszych wykwalifikowanych pracowników z zachowaniem pełnej dyskrecji. Dla nas najważniejsze jest dobro naszych klientów i poznanie prawdy o innych osobach czy podmiotach. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych spraw, które z pozoru wydają się niemożliwe do rozwikłania. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i siecią kontaktów, pomagających nam świadczyć usługi detektywistyczne na wysokim poziomie.

Posługujemy się sprawnie informatyką śledczą, wykrywamy podsłuchy i skutecznie prowadzimy różnorodne poszukiwania - osób, zaginionego lub skradzionego mienia, czy niezbędnych dowodów, m.in. do spraw sądowych. Do narzędzi naszej pracy należą badania laboratoryjne, wariograficzne czy prowadzenie wnikliwej, ale dyskretnej, obserwacji.

Podejmujemy się:

  • Spraw rodzinnych
  • Wykrywania zdrad
  • Poszukiwania zaginionych
  • Spraw gospodarczych

 

Kropka Biuro detektywistczne
Oddziały
Biuro Detektywistyczne Zenit Detektyw ZenitCałodobowa infolinia
500 840 848