Całodobowa
infolinia


500 840 848

Poszukiwania

 

Poszukiwany, poszukiwana - jak znaleźć tego lub to czego szukasz?

Na zlecenie klienta prowadzimy poszukiwania osób i mienia w Polsce oraz na całym świecie.

Korzystając z rozwiniętej sieci kontaktów i wypracowanych przez lata metod śledczych opracowujemy strategię poszukiwań i podejmujemy przemyślane i bezzwłoczne działania. Najtrudniejsze sprawy traktujemy jak wyzwanie i angażujemy wszystkie siły i środki aby odnaleźć zaginione osoby, przedmioty czy majątek.

 

Zajmujemy się poszukiwaniem:

- zaginionych osób

- uprowadzonych dzieci

- porwaniami dla okupu

- osób ukrywających się

- mienia

- zwierząt

- majątków

 wielu innych.

 

Są sytuacje w których państwowe  (czy inne) instytucje nie mogą lub nie chcą podejmować działań, dlatego aby dojść do prawdy najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z  doświadczonym i profesjonalnym Biurem Detektywistycznym.

Co roku na całym świecie ginie setki tysięcy osób. Schemat zaginięć jest różny. Część osób wychodzi z domu np. do sklepu i nigdy nie wraca do rodziny. Pod wpływem impulsu decyduje się na rozpoczęcie zupełnie innego życia, gdzie indziej. Nie oceniamy motywów takiego postępowania. Naszym zadaniem jest między innymi skuteczne poszukiwanie osób i mienia, w tym osób zaginionych i ukrywających się.

Nasza agencja detektywistyczna będzie prowadziła poszukiwania do momentu odnalezienia poszukiwanej osoby. Nie poprzestajemy wyłącznie na sprawdzeniu sieci kontaktów zaginionego, czy miejsca, w którym po raz ostatni był on widziany przez bliskich. Prowadzimy aktywne wywiady ze wszystkimi osobami, które mogły wiedzieć o zaginięciu lub zauważyły zaginionego lub inne ważne szczegóły w dniu zaginięcia. Nasi detektywi potrafią efektywnie prowadzić śledztwo prowadzące do znalezienia zaginionej lub ukrywającej się osoby. Nie ustają w podejmowaniu kolejnych prób odkrycia prawdy o osobach, które postanowiły oddzielić się od rodziny lub nie z własnej woli zostały pozbawione możliwości kontaktu z bliskimi.

Zdarza się, że w poszukiwaniu bliskich naszych klientów natrafiamy na szokujące historie, z kryminałem w tle. Porwania dla okupu, czy handel żywym towarem to świat, który rozgrywa się niemalże na naszych oczach. Detektyw jest zawsze gotowy do akcji i do zapewnienia maksimum bezpieczeństwa swoim klientom. Niebezpieczne odbicia porwanych osób, ryzykowne kontakty z półświatkiem przestępczym dla znalezienia choćby tropu zaginionej osoby to nasz chleb codzienny.  Specjaliści informatycy podejmują też próby znalezienia „śladów” zaginionych osób w sieci internetowej, która obecnie jest źródłem nieocenionej wiedzy o ludziach.

Poza poszukiwaniami osób, nasze biuro detektywistyczne oferuje Państwu usługi poszukiwania mienia skradzionego i zagubionego. Ukradziony z parkingu samochód, drogi telefon skradziony z damskiej torebki, czy zgubione dokumenty - jesteśmy w stanie znaleźć przysłowiową „igłę w stogu siana”. Nawet z pozoru nic nie znaczące szczegóły mogą okazać się kluczem do rozwiązania zagadki i znalezienia tego, czego szuka nasz klient.

Kropka Biuro detektywistczne
Oddziały
Biuro Detektywistyczne Zenit Detektyw ZenitCałodobowa infolinia
500 840 848