Całodobowa
infolinia


500 840 848

Dowody zdrady

Zdrada? Rozwód? Separacja? Walka o prawa rodzicielskie? Czy też ustalenie ojcostwa czy ujawnienie źródeł dochodu? Nasza agencja detektywistyczna podejmuje się wszelkiego rodzaju spraw rodzinnych, które dotyczą kwestii rodzinnych czy majątkowych.

Praca detektywa często utożsamiana jest z poszukiwaniem dowodów zdrady - męża, żony lub partnera. Rzeczywiście, gro spraw podejmowanych przez nasze biuro detektywistyczne Zenit dąży do odkrycia prawdy o związkach małżeńskich i pozamałżeńskich. Z taktem i delikatnością dociekamy, czy ślubowana przed ołtarzem wierność małżonków jest dotrzymywana przez jedną ze stron. Jeśli okaże się, że podejrzenia naszego klienta się sprawdziły, detektyw przekazuje mu pełny materiał dowodowy, a także świadczy wszechstronne wsparcie w tym trudnym dla niego okresie, jak i pomaga w podjęciu właściwych kroków na drodze do rozwodu czy separacji, czy wręcz przeciwnie - wyjaśnienia sytuacji i pogodzenia się z niewiernym małżonkiem lub partnerem.

Detektyw na zlecenie klienta podejmuje się odkrycia prawdy o biologicznych rodzicach, mogą dyskretnie zdobyć DNA danej osoby, aby sprawdzić ojcostwo.  Badania biologiczne mogą dotyczyć także i innych przypadków.

Nasi specjaliści ustalą miejsce pracy byłego małżonka niewywiązującego się z obowiązku alimentacyjnego lub unikającego rozpraw dotyczących rozwodu czy zasądzenia alimentów. Ujawnią też źródła dochodu, z których komornik być może będzie mógł wyegzekwować należności dla naszego klienta.

Żadne sprawy rodzinne nie są dla nas problemem, a te najbardziej skomplikowane traktujemy jako wyzwanie, pozwalające na sprawdzenie naszych kompetencji i pomysłowości. Naszą dewizą jest to, że świat nie ma przed nami tajemnic, a my z ochotą odkryjemy niektóre przed naszymi klientami.

Kropka Biuro detektywistczne
Oddziały
Biuro Detektywistyczne Zenit Detektyw ZenitCałodobowa infolinia
500 840 848