Całodobowa 24h
infolinia


500 840 848

Detektyw Legnica

Detektyw Legnica - Biuro Detektywistyczne w Legnicy

 

CAŁODOBOWA INFOLINIA

500 840 848


Nasza agencja detektywistyczna chętnie pomoże Państwu w każdej sprawie, zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem pracującym w Legnicy.

Detektyw Zenit Legnica
Adres do spotkań: ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica
- prosimy o telefoniczne umówienie spotkania

 

Agencja detektywistyczna Zenit Legnica pomoże zakończyć przedłużające się postępowanie sądowe

 

Zapewne każda osoba, która kiedykolwiek była zmuszona spotkać się z przeciwnikiem na Sali rozpraw sądowych zdaje sobie sprawę, jak długo potrafią trwać postępowania sądowe prowadzone przez polski wymiar sprawiedliwości. Taka sytuacja prowadzi nie tylko do frustracji, utraty cennego czasu, ale również do nawarstwiania się znacznych kosztów postępowania sądowego. Sytuacja bywa szczególnie patowa, jeśli oskarżona strona jest winna i wszystko na to wskazuje, jednak obciążające dowody okazują się niewystarczające dla wydania wyroku. Zamiast jednak bezczynnie przyglądać się działaniom policji i wymiaru sprawiedliwości, warto podjąć działanie i skorzystać z usług, jakie oferuje agencja detektywistyczna Zenit Legnica. Co więcej, znane są również przypadki wyłudzeń i skazywania niewinnych osób. Ma to szczególnie zastosowanie w przypadku odszkodowań. Rynek oszustów wyłudzających odszkodowania jest naprawdę rozległy i bardzo ciężko udowodnić winę takiej osobie. Jeżeli jednak odnosisz wrażenie, że postępowanie sądowe obraca się przeciwko Tobie, choć jesteś stroną niewinną, nie czekaj! Sprawdź co może zdziałać profesjonalny prywatny detektyw Zenit Legnica!

 

Usługi detektywistyczne Zenit Legnica obejmują:

 

 • Poszukiwanie zaginionych krewnych,
 • Ustalanie miejsca pobytu osób, które się ukrywają,
 • Wykrywanie podsłuchów zamontowanych w urządzeniach mobilnych, sprzęcie komputerowym oraz w pomieszczeniach,
 • Wykrywanie oraz dezaktywacja złośliwego oprogramowania wykradającego dane z systemów teleinformatycznych,
 • Identyfikacja jednostek odpowiedzialnych za zamontowanie złośliwego oprogramowania,
 • Prześwietlanie przeszłości pracowników,
 • Sprawdzenie przeszłości wspólników finansowych i kontrahentów biznesowych,
 • Udowadnianie zdrady,
 • Usługi profesjonalnych testerek i testerów wierności,
 • Prowadzenie wywiadu gospodarczego,
 • Ustalenie ukrytych źródeł majątku,
 • Ustalenie stanu majątkowego osób i przedsiębiorstw,
 • Wynajem wysokiej klasy sprzętu detektywistycznego,
 • Przygotowanie materiału dowodowego do wykorzystania w postępowaniach sądowych,
 • Prowadzenie prywatnego dochodzenia w sprawach kryminalnych,
 • Udowadnianie wyłudzeń,
 • Demaskowanie oszustów finansowych i matrymonialnych,
 • Oraz wiele innych usług, dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta.

 

Dlaczego tak często nasi klienci decydują się na usługi detektywistyczne Zenit Legnica?

 

W przypadku postępowań sądowych i działań dochodzeniowych państwowe organy ścigania dysponują co prawda szeroką gamą środków, jednak prywatna agencja detektywistyczna Zenit Legnica ma tutaj znaczącą przewagę. Usługi detektywistyczne Zenit Legnica przede wszystkim są prowadzone na wielu polach, zespół detektywów skupia się ściśle na realizacji Twojego zlecenia, dzięki czemu masz pewność, że nie będzie rozpraszany przez inne sprawy. Rynek usług detektywistycznych cechuje wysoka konkurencyjność oraz dynamika, co sprawia, że każdy detektyw Zenit Legnica przechodzi pakiet profesjonalnych szkoleń, jest zapoznany z najnowszymi technikami dochodzeniowo-śledczymi, zna i wykorzystuje w swojej codziennej praktyce sprzęt detektywistyczny najwyższej jakości. Biuro detektywistyczne Zenit Legnica to aż 40 oddziałów oferujących swoje usługi na terenie całego kraju. Warto jednak pamiętać, iż zasięg działalności prywatnych detektywów pracujących dla naszego biura wykracza poza granice Polski. Dzięki szerokim kontaktom w branży i współpracy międzynarodowej prowadzimy również sprawy, które wymagają podjęcia działań detektywistycznych zagranicą. Ma to szczególne znaczenie w przypadku lokalizacji np. zaginionego samochodu bądź dzieł sztuki, które często trafiają do obrotu na międzynarodowym czarnym rynku.

 

W jaki sposób biuro detektywistyczne Zenit Legnica gromadzi swoje źródła?

 

Co najważniejsze, każdy detektyw Zenit Legnica posiada licencję detektywa i pracuje w sposób w pełni legalny. Ma to istotne znaczenie, gdyż jedynie materiał dowodowy pozyskany w sposób zgodny z obowiązującymi uregulowaniami prawnymi jest wiążący podczas postępowań sądowych. Detektyw Zenit Legnica ma również możliwość uczestniczenia w najnowszych szkoleniach w branży, gdyż kwestią priorytetową dla naszej agencji jest stałe podnoszenie kwalifikacji naszych specjalistów. Usługi detektywistyczne Zenit Legnica są świadczone wyłącznie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu detektywistycznego dostępnego na rynku, co gwarantuje wysoką jakość zebranego materiału dowodowego. Sprawdź już dziś, co biuro detektywistyczne Zenit Legnica może zaoferować Tobie i Twojej firmie!

 

Kropka Biuro detektywistczne
Oddziały
Biuro Detektywistyczne Zenit Detektyw ZenitCałodobowa infolinia
500 840 848