Całodobowa 24h
infolinia


500 840 848

Detektyw Poznań

Detektyw Poznań - Biuro Detektywistyczne w Poznaniu

 

CAŁODOBOWA INFOLINIA

500 840 848


Nasza agencja detektywistyczna chętnie pomoże Państwu w każdej sprawie, zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem pracującym w Poznaniu.

Detektyw Zenit Poznań
Adres do spotkań: ul. Krysiewicza 9, 61-825 Poznań
- prosimy o telefoniczne umówienie spotkania

Agencja detektywistyczna Zenit Poznań – nowy wymiar usług detektywistycznych

 

Postrzeganie pracy prywatnego detektywa przez pryzmat demaskowania niewierności współmałżonka z pewnością daje niepełny obraz szerokiego spektrum spraw, z jakimi muszą się mierzyć prywatni detektywi zatrudnieni przez biuro detektywistyczne Zenit Poznań. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój biznesu w Poznaniu, usługi detektywistyczne Zenit Poznań obejmują również szeroko zakrojoną ofertę dedykowaną stricte klientom biznesowym. Oczywiście nie należy zapominać o standardowych sprawach, z jakimi mierzy się detektyw Zenit Poznań, jak np. dostarczanie dowodów niewierności, natomiast i tutaj biuro detektywistyczne Zenit Poznań stawia na nowe rozwiązania oferując nowatorską usługę testerów wierności.

 

Prywatny detektyw Zenit Poznań oferuje usługi specjalnie dla Twojego biznesu

 

Agencja detektywistyczna Poznań oferuje sporo usług dla biznesu. Do najpopularniejszych usług, jakie detektyw Zenit Poznań może wykonać należy: zebrania informacji gospodarczej, przeprowadzenie testu wiarygodności firmy, stwierdzenie wiarygodności i zdolności kredytowej kontrahenta bądź partnera biznesowego, wyliczenie opłacalności inwestycji, ustalenie stanu majątkowego przedsiębiorstwa, tropienie praktyk nieuczciwej konkurencji, tropienie przypadków bezprawnego użycia znaków towarowych i handlowych, przeprowadzanie szeroko zakrojonego wywiadu gospodarczego wraz z profesjonalną analizą wyników, wykrywanie złośliwego oprogramowania szpiegowskiego, zainstalowanego na sprzęcie firmowym, domowym lub w samochodach pracowników, ustalenie tożsamości osób odpowiedzialnych za zlecenie inwigilacji i zdobycie dowodów obciążających w ewentualnym postępowaniu sądowym, prześwietlenie wspólników i partnerów biznesowych, ustalenie przeszłości pracowników i kontrahentów, ocena bezpieczeństwa inwestycji, działania mające na celu zabezpieczenie poufnych danych, ocena zasadności żądań odszkodowań i innych roszczeń zgłaszanych przez pracowników firmy, wynajem i montaż profesjonalnego sprzętu detektywistycznego (kamery, mikrokamery, podsłuchy, wykrywacze i lokalizatory GPS).

 

Usługi detektywistyczne Zenit Poznań w postępowaniach cywilnych

 

Większość osób zastanawia się, w jakich sytuacjach warto skorzystać z usług, jakie daje prywatny detektyw Zenit Poznań. Prawda jest taka, że zależy to od indywidualnych potrzeb i przekonań. Z pewnością wiele spraw, z jakim przychodzi się mierzyć detektywom naszej agencji dotyczy ustalania kwestii majątkowych, m. in.: ustalenie faktycznego stanu majątkowego własności, potwierdzenie autentyczności dokumentów spadkowych, dostarczenie dowodów poświadczających ukrywanie źródeł dochodu w celu uchylenia się od obowiązku alimentacyjnego, odnalezienie ukrywającego się dłużnika, ustalenie miejsca przebywania skradzionej bądź zaginionej własności itp. Warto również nadmienić, że usługi detektywistyczne Zenit Poznań nie ograniczają się do standardowych rozwiązań dokumentowania zdrad współmałżonka bądź partnera. Agencja detektywistyczna Zenit Poznań oferuje unikalną usługę wynajęcia testerów wierności, pozwalającą na zgromadzenie materiału dowodowego obciążającego stronę w postępowaniach sądowych i zyskanie przewagi w kwestiach dotyczących ustalenia podziału majątku.

 

Detektyw Zenit Poznań jest zawsze gotowy, aby z największą dozą rzetelności oraz spełniając najlepsze standardy branży detektywistycznej świadczyć usługi, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Powierz nam swoją sprawę, a gwarantujemy, że praca naszego zespołu przekroczy najśmielsze z Twoich oczekiwań.

 

Kropka Biuro detektywistczne
Oddziały
Biuro Detektywistyczne Zenit Detektyw ZenitCałodobowa infolinia
500 840 848